o firmě prodejny ubytování technické služby kontakty
czdeen
Sponzorství Výpis všech novinek a akcí

17.11.2022
Na naší provozovně SPORT VESPO v Jičíně na Husově ulici OPRAVDU☝️probíhá TOTÁLNÍ VÝPRODEJ před stěhováním provozovny. Adventní otevírací doba.

[ více ]

21.4.2022
Rekonstrukce provozovny u Valdické brány v Jičíně, nově v naší nabídce značka GUESS.

[ více ]

1.2.2022
Na všech našich provozovnách probíhají posezonní výprodeje oblečení a obuvi. Na Havlíčkově ulici v Jičíně jsme uzavřeli outletovou prodejnu. Na prodejně obuvi v Tylově ulici probíhá rekonstrukce vybavení, prodejna bude otevřena počátkem března.

[ více ]

1.1.2022
Děkujeme Vám za Vaši přízeň v roce 2021. Chtěli by jsme Vám popřát hodně úsměvů, pohody a především zdraví v roce 2022. Váš VESPO tým :).

[ více ]

22.11.2021
Na všech našich provozovnách jsou již v nabídce kompletní kolekce oblečení a obuvi pro podzimúzimu 2021/2022. Adventní otevíraci doba, zde.

[ více ]

7.5.2021
V pondělí 10.5.2021 OTEVÍRÁME po čtyřech a půl měsících všecny naše obchody s obuví a oblečením.

[ více ]

1.2.2021
Uzavření provozoven vzhledem k nařízení vlády. Plánováná VÝPRODEJOVÁ AKCE nejen zímního zboží se SLEVOIU až -70%! Více informací najdete na našich webových stránkách.

[ více ]


Výpis všech novinek a akcí

Sponzorství:

Již od začátku existence naší firmy se snažíme podporovat především mládežnické sportovní akce. V začátcích jsem se několikrát stali významným partnerem při pořádání basketbalových a florbalových kempech pro mládež v Jičíně, tyto kempy si již v počátcích získaly velice dobré jméno. Postupem času jsme se v podpoře soustředili především na sportovní podniky s mládežnickými kategoriemi ve sportovních odvětvích k nimž máme blízko i co se týče sortimentu na našich obchodech. Začali jsme podporovat především běžecké podniky s mládežnickými kategoriemi. V roce 2007 jsme poprvé podpořili běh na Ještěd z Hodkovic nad Mohelkou. V následujícím roce jsme tento závod již spolupořádali pod názvem Horský běh VESPO, tento závod má stálou pozici v MČR v bězích do vrchu. V roce 2010 a 2011 jsme podporovali reprezentanta ČR v běhu na lyžích, člena bronzové štafety z Vancouveru 2010 a mistra ČR 2010 v běhu na 50km Jiřího Magála, poskytovali jsme mu především vybavení pro letní přípravu. Během roku 2010 jsme také začli spolupracovat s organizátory Běhu 2hrady z Bradlecké Lhoty na Kumburk. V současné době soustředíme naší podporu především v regionech, v kterých se nacházejí naše provozovny. Od roku 2011 spolupracujeme s oddílem orientačního běhu v Jičíně. V roce 2013 jsme poprvé podpořili dakarského motocyklistu Ivana Jakeše, Běh přes Tanvaldský Špičák v Albrechticích v Jizerských horách a Apropo jičín o.p.s., která pomáhá, pečuje, podporuje děti s postižením a jejich rodiče.

Fotogalerie: