o firmě prodejny ubytování technické služby kontakty
czdeen
Sponzorství Výpis všech novinek a akcí

1.8.2019
Na všech našich provozovnách nyní nakoupíte letní kolekce obuvi a textilu se SLEVOU -30% až -50%! Akce pllatí do vyprodání zásob.

[ více ]

29.4.2019
8.ROČNÍK VESPO BĚHU PŘES TANVALDSKÝ ŠPIČÁK.

[ více ]

6.2.2019
Navšech našich provozovnách jsme zahájili totální výprodej zimní obuvi. VEŠKERÁ ZIMNÍ OBUV nyní se SLEVOU -30% až -50%. Akce platí do vyprodání zásob.

[ více ]

10.12.2018
Naše adventní otevírací doba. 20% sleva na veškeré zboží vybraných značek.

[ více ]

26.10.2018
Kolekce podzim-zima 2018 najdete již nyní na všech našich provozovnách. Na provozovně SPORT VESPO na Husově ulici v Jičíně byl zahájen výprodej obuvi MIZUNO s minimální slevou -30%.

[ více ]

15.6.2018
Na všech našich provozovnách jsme zahájili výprodeje letních kolekcí textilu a obuvi. Nyní koupíté vybráné artikly i za polovíční ceny.

[ více ]

1.3.2018
S nastupující jarní sezónou jsme pro Vás připravili výprodej trekové obuvi GRISPORT za poloviční ceny a výprodej obuvi NEW BALANCE s 30% SLEVOU. Nabídka platí do vyprodání zásob. Současně představujeme na našich provozovnách nové kolekce JARO-LÉTO 2018. Přejeme Vám pěkné jarní dny. Tým VESPO :).

[ více ]


Výpis všech novinek a akcí

Sponzorství:

Již od začátku existence naší firmy se snažíme podporovat především mládežnické sportovní akce. V začátcích jsem se několikrát stali významným partnerem při pořádání basketbalových a florbalových kempech pro mládež v Jičíně, tyto kempy si již v počátcích získaly velice dobré jméno. Postupem času jsme se v podpoře soustředili především na sportovní podniky s mládežnickými kategoriemi ve sportovních odvětvích k nimž máme blízko i co se týče sortimentu na našich obchodech. Začali jsme podporovat především běžecké podniky s mládežnickými kategoriemi. V roce 2007 jsme poprvé podpořili běh na Ještěd z Hodkovic nad Mohelkou. V následujícím roce jsme tento závod již spolupořádali pod názvem Horský běh VESPO, tento závod má stálou pozici v MČR v bězích do vrchu. V roce 2010 a 2011 jsme podporovali reprezentanta ČR v běhu na lyžích, člena bronzové štafety z Vancouveru 2010 a mistra ČR 2010 v běhu na 50km Jiřího Magála, poskytovali jsme mu především vybavení pro letní přípravu. Během roku 2010 jsme také začli spolupracovat s organizátory Běhu 2hrady z Bradlecké Lhoty na Kumburk. V současné době soustředíme naší podporu především v regionech, v kterých se nacházejí naše provozovny. Od roku 2011 spolupracujeme s oddílem orientačního běhu v Jičíně. V roce 2013 jsme poprvé podpořili dakarského motocyklistu Ivana Jakeše, Běh přes Tanvaldský Špičák v Albrechticích v Jizerských horách a Apropo jičín o.p.s., která pomáhá, pečuje, podporuje děti s postižením a jejich rodiče.

Fotogalerie: