o firmě prodejny ubytování technické služby kontakty
czdeen
Výpis všech novinek a akcí

1.3.2018
S nastupující jarní sezónou jsme pro Vás připravili výprodej trekové obuvi GRISPORT za poloviční ceny a výprodej obuvi NEW BALANCE s 30% SLEVOU. Nabídka platí do vyprodání zásob. Současně představujeme na našich provozovnách nové kolekce JARO-LÉTO 2018. Přejeme Vám pěkné jarní dny. Tým VESPO :).

[ více ]

2.1.2018
Právě jsme zahájili razantní výprodeje obuvi a textilu na našich provozovnách. Obuv a oblečení nyní koupíte až o polovinu levněji. Akce trvá do vyprodání zásob.

[ více ]

15.11.2017
Na naší provozovně SPORT VESPO v Jičíně na Husově ulici jsme zahájili výprodej lyžařských, snowboardových a běžeckých rukavic. Nyní je pořídíte za poloviční ceny.

[ více ]

24.7.2017
Na všech našich provozovnách OBUVI, SPORTU i TIMEOUTU jsme zahájili sezónní výprodeje. Likvidujeme jarní a letní kolekce z naší nabídky. Přijďte se přesvědčit, budete překvapeni :).

[ více ]

17.6.2017
V sobotu 17.6.2017 se uskutečnil další ročník VESPO BĚHU PŘES TANVALDSKÝ ŠPIČÁK. Výsledky a fotografie ze závodu najdete zde.

[ více ]

23.5.2017
Přijmeme zodpovědnou prodavačku do obuvi v Jičíně, otevřeli jsme novou provozovnu oblečení TIMEOUT na naší provozovně v Trutnově.

[ více ]

20.2.2017
Na všech našich provozovnách v Jablonci n/N, Jičíně i v Trutnově nakoupíite nyní kolekci podzim/zima 2016/2017 se slevou až -70%:

[ více ]


Výpis všech novinek a akcí

GWD

ZAHÁJILI JSME SLEVOVÉ ŽNĚ :) BUDETE PŘEKVAPENI!

24.7.2017

 

Na všech našich provozovnách v Jablonci n/N, Jičíně a Trutnově jsme zahájili likvidaci jarních a letních kolekcí z naší nabídky. Na našich obchodech s OBUVÍ, SPORTOVNÍM OBLEČENÍM a TIMEOUTEM se setkáte s výraznými slevami (u některých artiklů i se slevou 70%), které platí do vyprodání zlevněných modelů. Již nyní vyprodáváme na provozovnách s OBUVÍ např. obuv značek TAMARIS a RIEKER s 30% a 50% slevou. Na provozonách TIMEOUTU jarní a letní kolekci se slevou až 50% a v jičínském SPORTU na Husově ulici např. letní modely obuvi MERRELL a SALOMON s 30% slevou, současně vyprodáváme vybranou kolekci plavek za poloviční ceny, nebo nabídku kalhot i s 70% slevou. Neváhejte a přijďte se přesvědčit.

Slevové žně začaly :).

 

 

 

Facebook